Головна » 2013 » Квітень » 28 » 05-07.04.13
16:45
05-07.04.13
Вітаємо!
  Збірну команду дівчат школи з волейболу з зайнятим 4 місцем на XI спартакіаді школярів області з волейболу 5-7 квітня в м. Ковель, участь приймало 14 збірних команд: м. Луцьк, м. Володимир-Волинський, м. Ковель 1 і 2 та 10 районів.
  Запекла боротьба точилася за вихід в фінал між нашою командою та збірними командами: м. Володимир-Волинський та бронзовим призером 2012 року збірною Ратнівського району, яких наші дівчата перемогли з рахунком 2:1.
  Наступим суперником дівчат в фіналі були багаторазові чемпіонки області та призерки і переможці дитячої ліги України з волейболу, дублерки наших команд "Волинь-Освіта-Університет-Континімум" та "Ковель-Волинь-Континімум", які перемогли  нашу збірну з рахунком 2:0 (26-24; 27-25), в результаті зайняли високе почесне 4 місце після збірних команд: м. Луцьк - 1 місце, м. Ковель-1 - 2 місце, м. Ковель-2 - 3 місце, а наші дівчата - 4 місце, отже, серед збірних команд районів вони - чемпіонки.